KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275011

nr 1227 5011

Thomas Holm

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Signerad a tergo, 2010. Olja på duk, 99x99 cm

Thomas Holm, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 7 januari 2019
kl 19:57:36

Thomas Holm

Läs mer om Thomas Holm